Stabilizacja?

13.03.2018 12:40:00

Czyżby przyszedł czas na stabilizację? Może to ja po prostu odpuszczam powoli? Wszystko w około leci swoim rytmem, a ja rozglądam się i nie ogarniam. Nagle wszyscy stali się "normalni". Sytuacja w pracy się ustabilizowała, na studiach także. W związku też coraz lepiej. Chyba potrzeba nam było wytchnienia od siebie. Myślę, że te kilka dni rozłąki nam się przydały. Fajnie uczucie, gdy wracasz do domu zmęczona i w końcu masz spokój. Nie kłócisz się, nie denerwujesz. Po prostu jesteś. Siadasz przy ukochanym i tak siedzicie. Bez słów, bez pretensji, bez krzyków. Tak po prostu. Zastanawiam się, czy te wszystkie kłótnie były nam potrzebne żeby na nowo odkryć miłość? Chyba tak. W każdym związku potrzeba chwili burzy żeby oczyścić atmosferę.

Jest dobrze. Nawet dziwnie to mówić po takim czasie. Wiem jednak, że to nie koniec kłopotów. Ale jestem przygotowana. Nie dam się tak łatwo złamać. Będzie dobrze!

Panna Black

Komentarze:
2. Dżoanixx 22:20:45 20.03.2018
Nie znam dokładnie sytuacji, ale z moim facetem zaczęło mi się układać najlepiej w historii naszego związku, kiedy zrozumiał, że jestem gotowa odejść. Jesteśmy ze sobą od kilku lat. Zwykle dziewczyny z biegiem czasu coraz mocniej trzymają się związku, który tworzą. Mi oczywiście tez zależy, ale daję do zrozumienia mojemu lubemu, że mam też scenariusz, w którym nie jest ujęty. Powtarzam mu czasem, że jeśli jesteśmy sobie pisani, to będziemy razem. Facet wpada wtedy w popłoch i wyznaje miłość. W moim przypadku szczypta paniki okazała się najlepszą przyprawą... Może warto spróbować w ten sposób? Pozdrawiam :)
1. Hopeless . 15:23:30 13.03.2018
gratuluję, że jest dobrze i oby tak dalej :)
Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło