Rozpoczęcie

10.03.2018 14:07:39

Cześć ☺. Wpadłam na pomysł pisania internetowego pamiętnika oglądając film na youtube. Zajrzałam na tą stronę stwierdziłam, że mogę zacząć opisywać moje dnie historie itd.. Oczywiście opiszę siebię ale skrupulatnie, bo jeśli jakiś znajomy przypadkowo zajrzy na stronę i zobaczy moje wpisy to w szkole będzie się ciężko pokazać. Mieszkam w polsce na zachodniej stronie obok woj dolnośląskiego. Moja szkoła jest bardzo mała, ponieważ jest w niej ok. 100 osób z nauczycielami. Oczywiście jest 1 osoba lub więcej ale wiem o 1 która mnie nie lubi... Ale to w późiejszych wpisach. Uprzedzam, że mogę wam wypalić oczy moją ortografią:D. Mam do siebie dużo dystansu więc to chyba na dobre. Jestem szaloną dziewczyną lubię fotografię, naukę nie ;p , shuffle dance i inne tańce choć nie chodzę nigdzie niestety ;/ Czytajcie dalsze części :)

Nick jest z tąd, że moja koleżanka każe mówić na siebie kumciara a niechciałam aby mnie ktoś rozpoznał więc z tąd ta nazwa ;) To do następnnego wpisu :)

kumciara

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło