mieszane uczucia pozostawiaja osad na sercu

12.03.2018 22:16:53

Hej ....

Nie wiem od czego zacząć mam tak mieszane uczucia :/

Mam cudownego chłopaka. Poznaliśmy się na badoo. Razem jestesmy od października Dzieli nas 100km. Widziemy się co weekend, więc wydawałoby się ze wszystko jest ok..... ALE ..... i zawsze jest to cholerne ale ;Jeśli będziesz przychodził przykładowo o czwartej, zacznę być szczęśliwy już o trzeciej.

Dla mnie ta czwarta to była sobota. Dzień na który czekałam z niecierpiwościa a w piatki miałam problem zeby zasnąć, ponieważ myśl że za kilka godz go zobacze nie dawała mi spokoju.

Od jakiegoś czasu to się zmieniło. Przestałam czuć ten dreszczyk. Zamienił się on w łzy i ogromny smutek po spotkaniu.

incognito :D

Komentarze:
2. Hopeless . 15:28:59 13.03.2018
podziwiam takie związki na odległość... mnie od mojego dzieliło 15 km i ciężko mi było, ta tęsknota, widywaliśmy się co kilka dni i nie mogłam wytrzymać... wiec wprowadziłam się do niego.. dlatego szacun dla tych wszystkich co potrafią wytrzymać tygodnie aby zobaczyć swoja ukochaną połówkę :((
1. Panna Black 12:53:42 13.03.2018
Od mojego chłopaka dzieliło mnie 140 km. Wiem co czujesz. Teraz jesteśmy 4 lata w związku i idzie coraz lepiej. Myślę, że przyszedł czas na poważne zastanowienie się czy związek ma szansę przetrwać. Każdy po pewnym czasie czuje, ze dusi się w związku. Przeważnie to szybko mija po zerwaniu i zaczyna się tęsknota. Przemyśl wszystko, porozmawiaj z nim i zobaczysz, że wszystko się ułoży. A ból i łzy po spotkaniu jest normalne, gdy się za kimś tęskni.
Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło