ep1

13.03.2018 09:18:03

Wiele czy jedno- to wiem na pewno.

Raczej zależy od osoby- a raczej od jego wąskiej głowy.

1.

Pierwsze koty w pizdu wara, dosięgła mnie przez wAs lekka kara. Podobno jak jest piach trzeba smarować. Rzepka mi krzyczy co innego.

Zwolnij kolego. Ten czarny nie ma tu znaczenia.

2.

Mgła to motyw przewodni tego dnia.

Zawsze zakładaj najgorsze scenariusze, chyba że katusze to pokuta za braki tu i ówdzie. Wyczuwasz postęp tu? Brak reakcji na działania me? Lipa jest zdrowa, pod warunkiem. Sky is the limit. Znaczy to tyle co natchnienie dojrzałej kobiety. A raczej owoc. Naprawdę lubie rowery.

Czego dla głupota po kraksie nie powiedziała fakaj się rowerze? Przecież się nie udało.

Jakby tego było mało. Wiem gdzie iść chcę. Akcja reakcja pod nadzorem. Gdzie trafisz? Kurier na przełamanie barier. Tyle lat się cofałem, żeby nabrać rozpędu. Dziennik ten jest tawerną dla mojej głowy. Wkład do pióra jest cznym? Niebieski, nie anielski. Czysty, pierdolony OGIEŃ. Gasisz go nie kiwając palcem.

Proste jak fajek, którego rzucam. Zeby tłamsić, znać trzeba. I trybik, który zaskoczy. Tak jak ja ciebie. Mateusz ma emele, a Franz Mokabe. Mniej płacę, ale też zabije. Pierdololo poza kontrolą. Czyli dodaj gazu! Jutro dzień kolejny. Co przyniesie kurier?

//Myśl jak tombak, zależy od jubilera.

Dlaczego, po co, co ja tu robię?

już nie pytam, odpowiadam. WWA

Siwy Kruk

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło