Miłość? Zauroczenie? Przywiązanie? Ciężko znaleźć racjonalną odpowiedź.

17.03.2018 01:28:49

Opowiem Wam pewną historię z życia...Ona- dziewczyna po przejściach, z ogromnym poczuciem humoru, myśląca poważnie o życiu, mająca ambicje, cele i pasje, które stara się realizować. Mimo, że jest emocjonalna i ma wady jak każdy człowiek to posiada wielkie serce względem innych. On- zwykły chłopak, zaradny, mimo że nie miał wyglądu to dla niej miał ,,to coś''. Poznali się przez Internet, co w dzisiejszych czasach jest całkiem normalne. Znajomość rozwijała się z biegiem czasu, On się starał, Jej zależało. Połączyli się ciałami. Chwile, które spędzali razem mogły trwać wiecznie, mieli dużo wspólnych tematów, wspólne spojrzenie na pewne sprawy itd. Ich znajomość była tak intensywna, wulkan namiętności który był między nimi zdawał się być nie do przebicia. Postanowili być razem, wyznali sobie uczucia, aż pewnego dnia...Coś się zmieniło, Jego zachowanie względem Jej było dziwne, nie wiedziała co się dzieje, ale czuła, że coś jest nie tak. Spytała: o co chodzi? dziwnie się zachowujesz. On odparł: ,,To się dzieje za szybko...'', ,,niepotrzebny był ten seks'', ,,między nami długo nie powinno nic być fizycznie''. Ona była zaskoczona zmianą Jego zachowania, myślała o tym cały czas, nie dawało jej to spokoju. Nie mogli się dogadać, On coraz bardziej ograniczał kontakt, Ona cały czas rozmyślała, nie udało im się tego wyjaśnić. Ona w emocjach napisała trochę nieprzyjemnych rzeczy (być może nie powinna) ale on Ją zranił, bardzo zranił.Zerwała z nim kontakt. Po tygodniu przemyśleń stwierdziła, że musi się dowiedzieć co się stało. Miała nadzieję, że uda się dogadać, że może On ochłonął- ale tego się nie spodziewała...Stwierdził, że nie pasują do siebie, że pochodzą z dwóch różnych światów...Użył nieprawdziwych argumentów co Ją zabolało jeszcze mocniej. Jaki jest morał tego? Nie wiemy i się nie dowiemy, zero jakiegokolwiek kontaktu z Jego strony. Ona nie może się z tym pogodzić gdyż jej uczucia względem Jego były szczere. Cierpi, a on ma Ją gdzieś. Ona chce zapomnieć, odpocząć, ale pragnie stabilizacji z kimś kto pokocha ją prawdziwie a nie na niby.

Azi Es

Komentarze:
4. Andrzej 07:06:29 19.03.2018
Duże dziecko, do wszystkiego trzeba dorosnąć, dorosnąć przede wszystkim emocjonalnie.
Współczuję. Trzymaj się.
3. Wewnętrznie rozbita 23:20:17 17.03.2018
Czasami niektórzy ludzie nie powinni się byli w naszym życiu znaleźć, może służą tylko jako lekcja na przyszłość. Tak trzeba starać się do tego podchodzić. Nie zapominaj, tylko zapamiętaj i niech to przysłuży się czemuś
2. Azi Es 11:33:59 17.03.2018
Uzasadnij, skąd mogła być taka nagła zmiana?
1. Siwy Kruk 05:28:49 17.03.2018
sztampowe
Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło