Stres pierwszego dnia i tygodnia

04.04.2018 06:02:54

6: 00

Musiał bym teraz tak już zawsze budzić się rano przy wschodzie słońca. Wcześniej chodzić spać i wcześniej wwstawać bo jak jest świt to jest tak miło. Ale znając mój słomiany zapał to może do końca tygodnia uda mi się tak wstawać. Dzień sądzę będzie do dupy i zmęczenie po wczorajszej masturbacji dopadnie ale nic czeba go przeczekać. A będzie jeszcze gorzej bo dojdzie do tego zamuła. Plusem jest to że się wczoraj już te 30 minut uczyłem.

7: 10

50 pompek zrobione, łóżko złożone trochę posprzątałem i coś przy projekcie zrobiłem więc nie jest źle. Czas do pracy. Muszę się tylko przemóc i nie wchodzić na głupie strony internetowe bo to mnie zamula i męczy ale też jest moim nałogiem..

9: 48

Kusi mnie cały czas żeby posiedzieć na jakiś głupich stronach w pracy. Chociaż jak się pracuje to czas szybciej leci. Nic trzeba to jakoś przetrzymać. Byle do 16 a później w domu znowu trzeba przy samochodzie przysiąść bo coś nie działa jak powinien.

Na Skale

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło