Już było blisko

06.04.2018 10:34:37

10: 29

Wczoraj już wszedłem na tą gównianą stronę ale opamiętałem się w porę. Jestem z siebie troszkę dumny. Jedynie to źle że wczoraj się tak objadłem na wieczór że mnie aż brzuch bolał. Dzisiaj ładny dzień. Muszę zaplanować sobie wieczór żeby nie robić głupot. W pracy też mi się siedzieć nie chce.

10: 57

Straciłem pewność siebie i czuję że wszystkiego się boję. A tu sądzę że niedługo trzeba będzie swoją firmę zakładać z dofinansowania. Boję się wielu rzeczy. Nawet spotkania z rodziną. Najchętniej bym się zamknął w pokoju inic nie robił.

12: 38

Siędzę dzisiaj za dużo na durnych stronach o2 i onet i innych. Może to mnie zgubia w rzucaniu nałogu bo robię się taki bez zycia jak je oglądam. Oprócz masturbacji i porno muszę jeszcze przestać zajmować się pierdołami bo to gubi.

20: 50

Dzisiaj znowu spałem po pracy. Chyba za dużo energii idzie w regeneracje spermy. Ale po pierwszym tygodniu w tym temacie powinno być juz lepiej. Teraz pora na naukę a później trzeba iść spać żeby głupoty nie bujały w głowie.

Na Skale

Aby zapewnić maksymalny komfort przeglądania ta witryna używa plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tet temat kliknij poniższy link. Aby ta informacja nie pojawiała się już więcej kliknij przycisk Akceptuję.
tło